KARASUDA SATILIK DAİRE FİYATLARI

Herkesin hayalidir yıllarca çalıştıktan sonra güzel bir yerde bir yazlık hayali.  Çocuklar ve torunlarla hayatın geri kalan kısmını mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmek. Bir sahil, göl veya dere kenarında balığa çıkmak. Hafta sonları şehirde çalışan evlatlarınızın alışveriş merkezlerini arşınlaması yerine birkaç saat mesafede olan ebebeynlerini ziyaret etmeleri, hasret gidermeleri. Akşamları gündüz tutulan balıklarla mangalda torunlarla yapılan ziyafetler. Televizyon ve internetten uzakta ailecek yapılan uzun sohbetler ve keyifli dakikalar. Tamamı ile doğal yetiştirilmiş meyve sebzelerin olduğu pazarlarda keyfili alışverişler. Ve tabi ki çocuklardan ve torunlardan ayrılık vakti. Ama hayır, haftaya yeniden ve hatta yaz tatilinde sadece torunlarla her gün yaşanacak olan yukarıda saydığım faaliyetler ve çok daha fazlası.
Evet, sizlerin de tahmin ettiği gibi emekli oldum. Tabi ki eşimle beraber aynı zamanda. Beraber başlamıştık mesleğe ama insan makine değil bir yerde durması ve dinlenmesi gerekiyor. Malum hayat çok kısa. Çalışırken hep konuştuğumuz hayalini kurduğumuz o güzel yazlığı aldık sonunda.
Nasıl Karasu’da Yazlık Daire Sahibi Oldum?
Her sabah olduğu gibi kahvaltı ve ardından internette satılık yazlık ilanlarını aramaya başladım. Gözüm bir anda www.giptasinsaat.com adresine kaydı ve tıkladım. Öncelikle belirtmeliyim sitede gerek Karasu’da Satılık Yazlık Dairelergerekse Karasu hakkında o kadar çok faydalı bilgi var ki. Önce Karasu’da Yazlık Daire resimleri ile başladım incelemeye. Ardından tabi ki en önemli konu  Karasu’da Satılık Yazlık fiyatları oldu benim için. Hemen www.giptasinsaat.netadresinin iletişim linkinde yazan ilk telefon numarasını çevirdim. Gayet kibar bir ses karşımdaydı ve sorduğumuz her türlü soruya, hiç tereddüt etmeden gayet doyurucu bilgiler aldık.
Sitede yazan adrese, akıllı telefon yardımı ile kısa bir sürede vardık. Tanıtım bürosunda çalışanların hepsi güler yüzlü belli ki işlerini severek yapıyorlar. Örnek dairemizi dolaştıktan sonra sıcak bir çay eşliğinde beğendiğimiz dairenin fiyatını öğrenince doğru yere geldiğimizi bir kez daha anladım. Emekli ikramiyemizin çok az bir kısmıyla Karasu’da Satılık Yazlık sahibi olduk. 
Teşekkürler GİPTAŞ İNŞAAT.
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
X